MAJRAD®
MAJRAD®

sprzedaż hurtowa b2b:

 www.majrad.com

- nasza specjalność to meble do siedzenia

- polski producent mebli

- krzesła, taborety, hokery, stoły...

MAJRAD®

sprzedaż hurtowa b2b:

 www.majrad.com

MAJRAD to marka, powstała w roku 1994 w wyniku rozwoju rodzinnej firmy. Blisko ćwierć wieku zdobywania wiedzy i doświadczenia w branży meblarskiej, pozwala mówić o MAJRAD, jako o firmie z tradycjami.

Początkowo firma zaczęła swoją ekspansję rynku meblarskiego od zaledwie kilkunastu modeli krzeseł, by dziś osiągnąć zawrotną liczbę blisko stu różnych koncepcji krzeseł i stołów, hokerów czy taboretów. Bogactwo modeli mebli dumnie uzupełnia ogromna kolekcja najlepszej jakości tkanin obiciowych, zwłaszcza włoskich i francuskich.

Nasza marka stała się symbolem skoku jakościowego, jakiego dokonała firma oraz eksplozji nowych pomysłów przekutych na wiele ciekawych produktów. Wyjątkowość tych produktów potwierdza choćby zainteresowanie jakie budzi wśród dekoratorów czy architektów wnętrz, którzy wykorzystują je jako ozdobę własnych projektów.

MISJA

 

Misją firmy jest tworzyć meble estetyczne, będące ozdobą każdego wnętrza oraz trwałe i wygodne, zapewniające komfort z ich użytkowania na wiele lat. Dążenia do zaspokojenia wartości estetycznych wyrażone są w ciekawym i różnorodnym design'ie form mebli, natomiast użycie dobrej jakości komponentów oraz dbałość o detal, wspierają i umacniają te dążenia. Trwałość i wygoda również pośrednio wynikają z pieczołowicie dobranych materiałów, lecz są także owocem minionych lat doświadczeń oraz tych, które firma zamierza zdobyć w przyszłości.

WIZJA

 

Pragniemy stać się liderem na rynku Europy centralnej w produkcji mebli metalowych. Dzięki orientacji na długookresową dochodowość zapewniamy długofalowy rozwój przedsiębiorstwa i utrzymujemy dobrą bazę kapitału własnego. W realizacji naszych wizji i celów pozostajemy zawsze niezależni ekonomicznie. Przyjmujemy nowe wyzwania i dopasowujemy się do dynamicznych zmian w otoczeniu ekonomicznym.

NASZA FILOZOFIA

 

TRWAŁOŚĆ I WYGODA RÓWNIEŻ POŚREDNIO WYNIKAJĄ Z PIECZOŁOWICIE DOBRANYCH MATERIAŁÓW,

LECZ SĄ TAKŻE OWOCEM MINIONYCH LAT DOŚWIADCZEŃ ORAZ TYCH, KTÓRE FIRMA ZAMIERZA ZDOBYĆ W PRZYSZŁOŚCI.